Sherbimet tona

slider-5 - CopyToni-Net prej vitesh eshte lideri i shperndarjes se internetit ne gjithe qytetin e Kucoves dhe jo vetem duke shperndare sherbimin me te mire dhe cilesor per te gjithe ata qe duan akses ne internet mesa me shume garanci. Stafi profesionist i Toni-Net eshte i dedikuar totalisht per te sjelle ne shtepine tuaj dhe ne biznesin tuaj internetin me linjen me te shpejte qe ta perdorni cdo moment te dites.

Jo vetem ne qytetin e Kucoves por kudo perreth dhe ne qytete te tjera jemi prezent per te ofruar me te miren prej nesh. Paketat tona te internetit  ju mundesojne navigimin ne internet me cmimet me te lira ne treg. Mund te shikoni gjithe sportet tuaja te preferuara dhe gjithe programet televizive boterore. Mund te ndiqni emisionet dhe serialet me te njohura nderkombetare dhe gjithashtu filmat me te fundit.

Vetem me Toni-Net ju keni mundesi qe te beheni pjese e rrjetit me global te pare ndonjehere dhe te lidheni me gjithe boten. Nuk keni pse lodheni me na telefononi ose na dergoni nje email tek numri yne ose emaili yne dhe jemi ne dizpozicionin tuaj cdo moment te dites.